Sensei

Oğuzhan Ulvi Başkurt; Sensei, Aikimode Aiki Akademi Kurucusu ve Baş Eğitmeni, Aikido 5. Dan.

Kenji Kumagai Shihan (7.Dan) tarafından onaylanan Yudansha sınavlarını başarıyla vererek, derecelerini Tokyo’daki Aikikai Foundation Aikido World Headquarters’dan (Dünya Aikido Merkezi) aldı.

Aikido 5.Dan, İaido 3.Dan, Kendo 2.Dan ve Jodo 2.Dan derecesine sahiptir. Türkiye’de aikido, iaido, jodo ve kendo olmak üzere 4 japon savaş disiplininde siyah kuşak derecesine sahip olan (Dan derecesi) ilk ve tek kişidir.

Oğuzhan Başkurt Sensei alanında öncü şirketlere vizyon eğitimleri, toplantı konuşmacılığı, motivasyon ve uyum eğitimlerini vermektedir. 2014-2015 yılları arasında Hava Harp Okulu’nun Savaş Sanatları Danışmanı ve Aikido eğitmenliği görevinde bulunmuştur.

Aikimode
Aiki
Akademi

4.Levent’te ve Ateşehir’de Aikido

Aikimode Aiki Akademi 2007 yılında kurulmuş ve aikido eğitimlerine başlamıştır. Çocuk, genç ve yetişkinlere kaliteli aikido eğitimi vermeyi ilke edinmiş ve bu yolda ilerlemektedir. Şu anda 4.Levent ve Ataşehir şubelerinde 3-60 yaş arası herkes için sabah 06.00 dan gece 24.00 a kadar aikido öğrenmek isteyenler için özel ders eğitimlerini  kaliteli bir şekilde devam ettirmektedir.